
Gregio Sylvie Watch Two Tone White Face - Silver/Gold
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Silver |
| Width: | 22mm x 30.5mm |
| Depth: | 8mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 3ATM |
| Dial | |
| Colour: | Silver |
| Stones: | - |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | 2 Tone |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | - |
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Silver |
| Width: | 22mm x 30.5mm |
| Depth: | 8mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 3ATM |
| Dial | |
| Colour: | Silver |
| Stones: | - |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | 2 Tone |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | - |
$37.83
Original: $108.09
-65%Gregio Sylvie Watch Two Tone White Face - Silver/Gold—
$108.09
$37.83Description
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Silver |
| Width: | 22mm x 30.5mm |
| Depth: | 8mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 3ATM |
| Dial | |
| Colour: | Silver |
| Stones: | - |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | 2 Tone |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | - |


















