
Gregio Mallory Watch- Blue/Two-Tone
DISCLAIMER: Please note this product may take up to 2-3 weeks to be delivered if we do not have it in stock as these products come from Greece.
Every moment is a Gregio moment. Time is precious. Like jewelry. Follow its steps, every minute, with a special Gregio watch.
| CASE | |
|---|---|
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | 2 Tone |
| WIDTH: | 34mm |
| DEPTH: | 10mm |
| GLASS: | Mineral |
| WATER RESISTANCE: | 5ATM |
| DIAL | |
| COLOUR: | Blue |
| STONES: | Zirgon |
| STRAP/BRACELET | |
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | 2 Tone |
| CLASP TYPE: | Deployment |
| TECHNICAL FEATURES | |
| MOVEMENT: | Quartz (battery) |
| FUNCTIONS: | Date |
DISCLAIMER: Please note this product may take up to 2-3 weeks to be delivered if we do not have it in stock as these products come from Greece.
Every moment is a Gregio moment. Time is precious. Like jewelry. Follow its steps, every minute, with a special Gregio watch.
| CASE | |
|---|---|
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | 2 Tone |
| WIDTH: | 34mm |
| DEPTH: | 10mm |
| GLASS: | Mineral |
| WATER RESISTANCE: | 5ATM |
| DIAL | |
| COLOUR: | Blue |
| STONES: | Zirgon |
| STRAP/BRACELET | |
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | 2 Tone |
| CLASP TYPE: | Deployment |
| TECHNICAL FEATURES | |
| MOVEMENT: | Quartz (battery) |
| FUNCTIONS: | Date |
Original: $108.81
-65%$108.81
$38.08Description
DISCLAIMER: Please note this product may take up to 2-3 weeks to be delivered if we do not have it in stock as these products come from Greece.
Every moment is a Gregio moment. Time is precious. Like jewelry. Follow its steps, every minute, with a special Gregio watch.
| CASE | |
|---|---|
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | 2 Tone |
| WIDTH: | 34mm |
| DEPTH: | 10mm |
| GLASS: | Mineral |
| WATER RESISTANCE: | 5ATM |
| DIAL | |
| COLOUR: | Blue |
| STONES: | Zirgon |
| STRAP/BRACELET | |
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | 2 Tone |
| CLASP TYPE: | Deployment |
| TECHNICAL FEATURES | |
| MOVEMENT: | Quartz (battery) |
| FUNCTIONS: | Date |


















