
1 / 2
Gregio Mallory Petit Watch - Gold/Green Face
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | 28mm |
| Depth: | 10mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 5ATM |
| Dial | |
| Colour: | Green. |
| Stones: | Zirgon |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | Date |
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | 28mm |
| Depth: | 10mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 5ATM |
| Dial | |
| Colour: | Green. |
| Stones: | Zirgon |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | Date |
$36.09
Original: $103.12
-65%Gregio Mallory Petit Watch - Gold/Green Face—
$103.12
$36.09Description
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | 28mm |
| Depth: | 10mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 5ATM |
| Dial | |
| Colour: | Green. |
| Stones: | Zirgon |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | Date |


















