
1 / 2
Gregio Isabel Watch Two Tone Green Face - Silver/Gold
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | 27mm |
| Depth: | 9mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 3ATM |
| Dial | |
| Colour: | M.O.P. GREEN |
| Stones: | Zirgon |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | 27mm |
| Depth: | 9mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 3ATM |
| Dial | |
| Colour: | M.O.P. GREEN |
| Stones: | Zirgon |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
$128.72
Gregio Isabel Watch Two Tone Green Face - Silver/Gold—
$128.72
Description
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | 27mm |
| Depth: | 9mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 3ATM |
| Dial | |
| Colour: | M.O.P. GREEN |
| Stones: | Zirgon |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |


















