Every moment is a Gregio moment. Time is precious. Like jewelry. Follow its steps, every minute, with a special Gregio watch.

Gregio Aurora Watch- Two Tone/White Face
| CASE | |
|---|---|
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | Gold |
| WIDTH: | 32mm |
| DEPTH: | 10mm |
| GLASS: | Mineral |
| WATER RESISTANCE: | 3ATM |
| DIAL | |
| COLOUR: | Silver |
| STONES: | Zirgon |
| STRAP/BRACELET | |
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | 2 Tone |
| WIDTH: | - |
| CLASP TYPE: | Deployment |
| TECHNICAL FEATURES | |
| MOVEMENT: | Quartz (battery) |
Every moment is a Gregio moment. Time is precious. Like jewelry. Follow its steps, every minute, with a special Gregio watch.
| CASE | |
|---|---|
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | Gold |
| WIDTH: | 32mm |
| DEPTH: | 10mm |
| GLASS: | Mineral |
| WATER RESISTANCE: | 3ATM |
| DIAL | |
| COLOUR: | Silver |
| STONES: | Zirgon |
| STRAP/BRACELET | |
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | 2 Tone |
| WIDTH: | - |
| CLASP TYPE: | Deployment |
| TECHNICAL FEATURES | |
| MOVEMENT: | Quartz (battery) |
Original: $110.94
-65%$110.94
$38.83Description
Every moment is a Gregio moment. Time is precious. Like jewelry. Follow its steps, every minute, with a special Gregio watch.
| CASE | |
|---|---|
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | Gold |
| WIDTH: | 32mm |
| DEPTH: | 10mm |
| GLASS: | Mineral |
| WATER RESISTANCE: | 3ATM |
| DIAL | |
| COLOUR: | Silver |
| STONES: | Zirgon |
| STRAP/BRACELET | |
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | 2 Tone |
| WIDTH: | - |
| CLASP TYPE: | Deployment |
| TECHNICAL FEATURES | |
| MOVEMENT: | Quartz (battery) |


















