
1 / 2
Gregio Arlo Watch Tone Tone/White Face - Silver/Gold
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | 2 Tone |
| Width: | 22mm |
| Depth: | 8mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 3ATM |
| Dial | |
| Colour: | Silver |
| Stones: | - |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | 2 Tone |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | - |
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | 2 Tone |
| Width: | 22mm |
| Depth: | 8mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 3ATM |
| Dial | |
| Colour: | Silver |
| Stones: | - |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | 2 Tone |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | - |
$110.94
Gregio Arlo Watch Tone Tone/White Face - Silver/Gold—
$110.94
Description
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | 2 Tone |
| Width: | 22mm |
| Depth: | 8mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 3ATM |
| Dial | |
| Colour: | Silver |
| Stones: | - |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | 2 Tone |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | - |


















