
Gregio Aline Watch- Silver/Blue
DISCLAIMER: Please note this product may take up to 2-3 weeks to be delivered if we do not have it in stock as these products come from Greece.
Every moment is a Gregio moment. Time is precious. Like jewelry. Follow its steps, every minute, with a special Gregio watch.
| CASE | |
|---|---|
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | Silver |
| WIDTH: | 23mm |
| DEPTH: | 8mm |
| GLASS: | Mineral |
| WATER RESISTANCE: | 3ATM |
| DIAL | |
| COLOUR: | Blue |
| STONES: | - |
| STRAP/BRACELET | |
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | Silver |
| WIDTH: | - |
| CLASP TYPE: | Deployment |
| TECHNICAL FEATURES | |
| MOVEMENT: | Quartz (battery) |
DISCLAIMER: Please note this product may take up to 2-3 weeks to be delivered if we do not have it in stock as these products come from Greece.
Every moment is a Gregio moment. Time is precious. Like jewelry. Follow its steps, every minute, with a special Gregio watch.
| CASE | |
|---|---|
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | Silver |
| WIDTH: | 23mm |
| DEPTH: | 8mm |
| GLASS: | Mineral |
| WATER RESISTANCE: | 3ATM |
| DIAL | |
| COLOUR: | Blue |
| STONES: | - |
| STRAP/BRACELET | |
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | Silver |
| WIDTH: | - |
| CLASP TYPE: | Deployment |
| TECHNICAL FEATURES | |
| MOVEMENT: | Quartz (battery) |
Original: $93.16
-65%$93.16
$32.61Description
DISCLAIMER: Please note this product may take up to 2-3 weeks to be delivered if we do not have it in stock as these products come from Greece.
Every moment is a Gregio moment. Time is precious. Like jewelry. Follow its steps, every minute, with a special Gregio watch.
| CASE | |
|---|---|
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | Silver |
| WIDTH: | 23mm |
| DEPTH: | 8mm |
| GLASS: | Mineral |
| WATER RESISTANCE: | 3ATM |
| DIAL | |
| COLOUR: | Blue |
| STONES: | - |
| STRAP/BRACELET | |
| MATERIAL: | Stainless Steel |
| COLOUR: | Silver |
| WIDTH: | - |
| CLASP TYPE: | Deployment |
| TECHNICAL FEATURES | |
| MOVEMENT: | Quartz (battery) |


















