
Gregio Adelina Watch Green Face - Gold
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | 32mm |
| Depth: | 9mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 5ATM |
| Dial | |
| Colour: | M.O.P. GREEN |
| Stones: | - |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | - |
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | 32mm |
| Depth: | 9mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 5ATM |
| Dial | |
| Colour: | M.O.P. GREEN |
| Stones: | - |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | - |
$115.92
Gregio Adelina Watch Green Face - Gold—
$115.92
Description
| Case | |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | 32mm |
| Depth: | 9mm |
| Glass: | Mineral |
| Water Resistance: | 5ATM |
| Dial | |
| Colour: | M.O.P. GREEN |
| Stones: | - |
| Strap/Bracelet | |
| Material: | Stainless Steel |
| Colour: | Gold |
| Width: | - |
| Clasp type: | Deployment |
| Technical Features | |
| Movement: | Quartz (battery) |
| Functions: | - |


















